17 січня у Пирогові вшанували пам’ять Олексія Долі виставкою “Музей моя доля”. Виставка діє в експозиції «Українське село 60-х –70-х років ХХ ст.».
Почесним гостем став екс-президент України Віктор Ющенко.
Віктор Андрійович зауважив, що дуже важливо, аби молодь не забувала про історію свого народу і якнайчастіше відвідувала музеї.
Екс-президент підкреслив, що для Олексія Долі музей і справді був життям, він любив і знав історію, і завжди був готовим прийти на допомогу.
Виставку також відвідали студенти Інституту філології і масових комунікацій Університету “Україна”.

Студенти зазначили, що виставка вразила їх своєю пізнавальністю, працівники музею привітністю , а сам музей під відкритим небом, взимку виявився надзвичайно гарним.
Нацмузей в Пирогові ласкаво відчиняє двері всім бажаючим пізнати глибину історії і пережити емоції свого народу.
Юрій Вовкотруб, студент Університету «Україна»

You must be logged in to post a comment.