Доброволець батальйону “Айдар”, народний депутат України 1 скликання,відомий юрист і правозахисник Іван Макар їдко прокоментував істерію, підняту довкола прийняття Закону про деокупацію в Фейсбуці.
Хотів би дещо остудити переможні реляції наших патріотів з приводу прийняття закону про деокупацію. Якщо війна не названа війною і не розірвано дипломатичні стосунки, то все решта є абсолютна муйня. Україна як несла, так і нестиме на своїх плечах весь тягар війни, тягар з відшкодування збитків фізичним та юридичним особам на зруйнованому Донбасі та здійснювати соціальний захист населення окупованих територій.

Не треба себе тішити.
Інакше й не могло бути в державі, якою керують ставленики країни-агресора.

You must be logged in to post a comment.