Вчора на моєму інформаційному фронті відбулася найзапекліша за останни 3 роки битва. З Главою ЛДПР і кандидатом в Президенти РФ В.Жиріновським.
Ось вже пішла реакція ЗМІ. Публікую на упередження, все одно зара підуть сотні репостів і відео скрізь.
А логіку своїх дій, зокрема чому не пішов одразу зі студії чи не дав у бороду поясню так.
Якби пішов, виглядав би слабаком, який тікає від противника. Водночас, якби поліз у драку, осоромився би на роки, плюс несприятливий ефект віку, адже йому за 70-т. Тому було обрано тактику “відкладеного рішення”.
А правильно чи не правильно поступив, то вже з площини “история сослагательных наклонений не любит”.

You must be logged in to post a comment.