BizFair – ярмарок та форум малих підприємств

Міжнародна організація з міграції запрошує представників ЗМІ на BizFair – ярмарок та форум малих підприємств

 

24 червня 2017, з 11:00 до 18:00, у м. Київ на Софійській площі  більше ста представників малих підприємств різноманітних сфер бізнесу із різних регіонів України візьмуть участь у BizFair – ярмарку та форумі малих підприємств,який проведе Міжнародна організація з міграції (МОМ) за фінансової підтримкиАгентства США з міжнародного розвитку (USAID).

 

Відкриття ярмарку за участю Посла США Марі Йованович – об 11:00.

 

Форум відзначає десятиріччя Програми МОМ із зміцнення економічного потенціалу для підтримки уразливих мігрантів, включно з внутрішньо переміщеними особами та постраждалими від торгівлі людьми, шляхом підвищення їхньої компетентності в економічній діяльності та самозайнятості. За десять років програма допомогла більше ніж 5 500 людям створити малі підприємства або знайти нове джерело прибутку у сферах сільського господарства, виробництва, будівництва, надання послуг.

 

Серед донорів, які підтримували програму протягом цих років, Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), Міністерство закордонних справ Норвегії, Уряд Канади, Міністерство міжнародного розвитку Сполученого Королівства Великої Британії та Ірландії, Шведське агентство з питань міжнародного розвитку (SIDA), Європейський Союз та Уряд Японії.

 

На вуличному ярмарку  учасники представлять власні товари та послуги – меблі, дерев’яні та ковані вироби, спортивний та повсякденний одяг, сумки та аксесуари, сувеніри та прикраси ручної роботи, ювелірні вироби та ікони, карнавальні костюми, ігри та різноманітні майстер-класи для дітей, а також напої та страви для всіх.

 

Також, протягом дня буде проведено благодійну лотерею з метою збору коштів на реінтеграційну допомогу постраждалим від торгівлі людьми. Ключовою подією Форуму стане відкрита сцена, на якій проходитимуть презентації успішних місцевих стартапів та великих компаній, обговорення з експертами з маркетингу та продажів, що надасть учасникам унікальну можливість удосконалити знання та навички ведення бізнесу.

 

 

MIXADVERT

Be the first to comment

Leave a Reply