Монолог від Олега Гречаного: «Я виходить ще й сильно помилявся, на рахунок того, що наш мер Корінний, ділить людей нашого чудового містечка, “благодарних, і не благодарних” Тут ба більше-люди , які чи то контролюють владу, щось підказують своє, пропонують, запитують, не тощо блокуються (а самі в той же не час чи не найперші читають, через підставні сторінки, Ботів)- ці люди вже мером звуться “Недолугими”- Це болісно читати. А ще не давно ,кафе підприємця звали ” Якісь там Холодні ноги”, підприємців-торгашами…
Пан Корінний і Ко.-будьте стриманіші! Не личить меру, так про своїх мешканців виражатися, які в свою чергує являються платниками податків (з яких ви отримуєте заробітну плату), та які вас обрали, які є мешканці Новоукраїнки, та які попри все-називають вас мером! Гидко, низько та не припустимо від мера нашого маленького чудового містечка! Ну або пан мер Корінний зверніться до лікаря-психолога, нехай призначить вам заспокійливе, і можливо підкаже етику поведінки мера містечка!
P.s стосовно фото, то відверто радий за відзнаку міської ради, але свою чергу хотів би зауважити, що всі донати міської ради (як бюджетної установи)можливі лише за умови сплачування податків бюджетоутворюючими підприємствами , підприємцями , тощо. Тож ця подяка не меру Корінному і Ко-це подяка всім мешканцям Новоукраїнки!»
З мережі Фейсбук

You must be logged in to post a comment.