Україна має “карти”

Рік тому я теж мав карти, але ми не показували, – Зеленський

“Тепер це завдяки нашим солдатам, чудовим людям, великій кількості різної продукції, виробництво якої ми збільшили з самого початку війни. Тепер у нас високий рівень. Американці попросили нас, і, звичайно, я пишаюся, що ми можемо допомогти американським партнерам”, – зазначив (https://censor.net/ua/n3604613) президент.

Зеленський додав, що Україна має “карти”, яких раніше не показувала.

“Я думаю, що рік тому я теж їх мав, але ми не показували. Але тепер усі зрозуміли, що ми їх маємо. Так, це правда”, – додав він.

MIXADVERT