США збільшать виробництво зброї

США збільшать виробництво зброї “найвищого класу” в чотири рази, – Трамп

За словами президента (https://censor.net/ua/news/3604006/ssha-u-4-razy-zbilshuyut-vypusk-nayisuchasnishoyi-zbroyi) США, керівники найбільших оборонних американських компаній “погодилися в чотири рази збільшити виробництво зброї “найвищого класу”, оскільки потрібно якнайшвидше досягти максимального рівня обсягів виробництва.

“У нас практично необмежений запас боєприпасів середнього та вище середнього класу, які ми використовуємо, наприклад, в Ірані та нещодавно використовували у Венесуелі”, – заявив глава Білого дому.

“Штати по всій країні вже подають заявки на розміщення нових заводів”, – додав Трамп.

MIXADVERT