США збільшать виробництво зброї “найвищого класу” в чотири рази, – Трамп
За словами президента (https://censor.net/ua/news/3604006/ssha-u-4-razy-zbilshuyut-vypusk-nayisuchasnishoyi-zbroyi) США, керівники найбільших оборонних американських компаній “погодилися в чотири рази збільшити виробництво зброї “найвищого класу”, оскільки потрібно якнайшвидше досягти максимального рівня обсягів виробництва.
“У нас практично необмежений запас боєприпасів середнього та вище середнього класу, які ми використовуємо, наприклад, в Ірані та нещодавно використовували у Венесуелі”, – заявив глава Білого дому.
“Штати по всій країні вже подають заявки на розміщення нових заводів”, – додав Трамп.

You must be logged in to post a comment.