Енергетичне перемирʼя з РФ: Зеленський подякував Трампові

Президент Володимир Зеленський повідомив, що президент США Дональд Трамп заявив про готовність допомогти Україні захистити Київ та інші міста від російських ударів під час зимових холодів.

Про це глава держави написав у соцмережі Х

«Важлива заява Президента Трампа щодо можливості на час цих зимових холодів дати безпеку Києву та іншим містам України від російських ударів», – зазначив Зеленський.

Глава держави наголосив на значенні енергетики для життя українців та подякував партнерам за підтримку.

«Енергетика – це основа життя, і ми цінуємо зусилля наших партнерів, щоб допомогти нам захистити життя. Дякую, Президенте Трамп!» – підкреслив Зеленський.

Він додав, що обговорення цих питань відбувалися під час зустрічей у Еміратах.

«Команди говорили в Еміратах про це. Розраховуємо, що домовленості будуть виконуватись», – запевнив Президент.

Зеленський також підкреслив важливість деескалаційних кроків для завершення війни.

«Деескалаційні кроки сприяють реальному руху до завершення війни», – наголосив він.

Перед цим президент США Дональд Трамп заявив, що на його прохання російський лідер Володимир Путін погодився не обстрілювати впродовж тижня українські міста під час екстремальних холодів.

Сьогодні вранці низка російських каналів повідомили, що з 07:00 було введено заборону на удари по об’єктах у Києві та області, а також по інфраструктурі по всій Україні.

MIXADVERT