Більш ніж 168,7 тисячі дітей народилось в Україні у 2025 році за даними Міністерства юстиції України. Водночас зафіксовано 485,2 тисячі смертей.
Загалом на одного новонародженого торік припадало троє померлих. За рік смертність в Україні скоротилась на 2%, а народжуваність — на 4,5%, повідомляє Цензор.НЕТ.
Більше читайте у нашому Telegram-каналі
Народжуваність продовжує падати
Окрім територій активних бойових дій, найбільше зниження народжуваності спостерігається у прифронтових регіонах.
У Херсонській, Запорізькій, Дніпропетровській, Сумській, Чернігівській, Харківській областях показник впав. Найбільше дітей традиційно народилось у Києві.
Є й регіони, які пішли в плюс за кількістю новонароджених. Так, у Львівській та Волинській областях народжуваність збільшилася.

Найбільше смертей зафіксовано на Дніпропетровщині, у Києві та на Харківщині.
Поменшало смертей на Полтавщині та Рівненщині.

Автор: Ангеліна Шорохова Джерело: https://censor.net/ua/p3596887

You must be logged in to post a comment.