Кажуть, антикори і американці тиснуть на Зеленського, щоб він підписав капітуляцію.
А хто не готував країну до війни і обіцяв шашлики на травневі?.. Антикори?..
Хто намагався домовитися з ворогом на початку війни?.. Американці?..
Хто захищав яйця Резнікова?
Хто наполягав на утримуванні Бахмута?
Хто зняв Залужного?
Чиї друзі отримали найбільші оборонні контракти?
Хто атакував НАБУ і САП?
Хто випустив молодь за кордон?
Хто бізнес-партнер Міндіча?
Чиї партнери виходять під заставу в мільйони доларів?
Хто роздає гроші під час війни?
Чому в нас бутафорський парламент, ручний уряд, і всім керував ні ким не обраний Єрмак?..
Чому в нас 300 тис в СЗЧ?..
Чому ми відступаємо?..
—————
Це точно питання до антикорів, поганих американців і підступних росіян?..
Сьогоднішне важке становище виникло внаслідок вчорашніх поганих дії, а не тому, що американці прагнуть примусити Зеленського до капітуляції.
Капітуляція почалася ще позавчора, і триває досьогодні.
Ми втратили час, втратили ресурси, втратили людей. Замінили реальні дії гаслами, побудували оборону на популізмі, дозволили красти мільярди західної допомоги, а тепер во всьому винні американці НАБУ, САП і журналісти.
І може так статися, що прийдеться іти на дуже важкі умови миру. Проте винні були відомі ще в 2022 році.
Юрій Касьянов
Джерело: https://censor.net/ua/b3587682

You must be logged in to post a comment.