США відправляють генералів

США відправляють генералів до РФ для переговорів про мирний план, – The Guardian

“За даними американських джерел, група американських генералів, ймовірно, вилетить до Москви наприкінці наступного тижня для обговорення “мирного плану” з Кремлем”, – пише (https://censor.net/ua/n3586361) видання.

Інше джерело, наближене до Кремля заявило, що диктатору путіну хоч і “сподобалися” загальні контури плану США, однак документ не відповідає іншим вимогам Москви.

Серед таких, як пише The Guardian – юридично зобов’язуюча гарантія нерозповсюдження НАТО на схід, а також закріплення нейтрального статусу в конституції.

MIXADVERT