Міркує той, хто нужду знає

Чули новину? Наш Президент став мільярдером! У 2017 році він заробив стільки грошей, що став одним із найбагатіших людей у державі. Уявляєте собі?!Файно попрацював і набив калитку. Повно тугриків. Налагодив систему тільки так! Їздить по всьому світу, бореться за мир, а фунти стерлінгів за «Рошен» течуть у нього в банк! Ще й Гонтарєва підраховує!

      Аякже, треба ж думати про дітей, у нього їх он скільки! І дівчатка і хлопчики! Треба ж нагодувати. Ковбасою, наприклад, самою найдорожчою! Я он дружині вже набрід своїми воланнями у день одержання пенсії: «Купи і купи мені 100 грамів ковбаси! Хай поласую хоч раз у місяць!» «Не лізь! – каже дружина. – Не підривай наш сімейний бюджет!»

      А в нього без проблем! Підкотили цілий фургон ковбаси до їхньої резиденції. Їж, не хочу! Усілякої, самої коштовнішої і самої не знаю якої! Повний фургон! Давись, не хочу!

      Дружина перешила плаття, яке ми їй купили у 1988 році. «Ще, – каже, – поношу на дворі!»  А за плаття дружини президента мовчу. Мабуть, доларів на тисячу кожне, якщо не більше, тягне. Це нам потрібно уперто збирати усе життя і все рівно не зберемо, навіть не допоможе і сам Гройсман із своїми верткими хлопцями!

      А в нього вже мільярд грошви! Якщо так далі піде, то маючи на увазі другий його термін, він замахнеться і на другий мільярд. А чому б і ні? У нього такі рвучкі помічники! Юра Луценко, Гонтарєва, Ірина Геращенко, та і Аваков не тільки на себе працює!

      Змайструють і другий мільярд. Тим більше, що вже постала така гарна пенсійна реформа! По двісті гривень на пенсіонера, живи, як знаєш. «Ми можемо,  – каже Гройсман, – і ви зможете!» «А хто не буде згодний, – загрозливо натякає Юрік Луценко, – то ми швидко докажемо, що у вас ноги ростуть із самого ФБР мериканського!»

      А Президент літає, з Києва ув Брюссель, із Брюсселя в Роттердам, з Роттердаму у Торонто, із Торонто ще кудись подалі від своєї країни.

      А тугрики складаються так ловко у лантухи! Така ляпота! Тільки глянув Головкомандувач на Гройсмана, а він у відповідь: «Всьо чьотко! Верстаємо нові місткості!»

      Так що не сумлівайтеся! Так і зроблять! Не те, що в нас! Не кожному і пенсію підвищили! Кажуть: « Ви так працювали, що грошви тепер для вас немає! Дихайте і без добавки!»

      Дійсно, як тут не згадати нашого незабутнього класика, Миколу Васильовича: «Русь, куда ж несешься ты? Дай ответ. Не даёт ответа».

      Але це ж до якоїсь межі і де вона закінчується ніхто не знає!

В.Шевченко

MIXADVERT