Владислав Мороко: Чекаємо на фестиваль мистецтв «Дивосвіт»!

Запоріжжя готується приймати Х міжнародний фестиваль мистецтв «Дивосвіт», який триватиме протягом 8-11 листопада. Організатори мистецького заходу – Департамент культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації, Департамент освіти і науки, Запорізький обласний методичний центр культури і мистецтва, Запорізьке обласне відділення Всеукраїнської національної музичної спілки, громадська організація «Світ очима дітей».

До участі у фестивалі запрошуються аматорські та професійні вокальні, танцювальні, інструментальні, циркові, театральні колективи та сольні виконавці віком від трьох років. Також можуть долучитися до участі театри, театри моди, читці, юні циркові артисти, народні майстри та композитори. Фестивальний конкурс проводиться у таких номінаціях: солісти, оркестри, хори.

-Міжнародний благодійний фестиваль талантів «Дивосвіт» — це культурно-мистецький соціально важливий інтеграційний проект, який уже 10 років працює для популяризації української дитячої та молодіжної культури, естетики, творчості та розвитку талантів як на національному, так і міжнародному рівнях.- зазначив директор Департаменту культури, туризму, національностей та релігій ЗОДА Владислав Мороко, – Фестиваль щороку збирає у запорізьких палацах культури тисячі глядачів та понад 2000 учасників різних жанрів та стилів на сцені. Кожного року участь у фестивалі беруть діти з особливими потребами.

До складу журі у різні роки входили Ніна Матвієнко, Арсен Мірзоян та інші відомі українські діячі культури.

MIXADVERT