Микола Греков: Чому держава «не помічає» проблем постраждалих від агресії РФ?
Складається враження, що чиновники хочуть повернути переселенців з окупованих Криму і Донбасу в лапи агресора!
Цю парадоксальну думку висловив мер окупованого міста Олександрівськ на Луганщині, доброволець батальйону «Айдар», Микола Греков під час пресової зустрічі «Дискримінація постраждалих від російської агресії» в Києві.
-Є тисячі патріотів-добровольців, які 2014 року, взяли до рук зброю і стали на захист України! – зазначив офіцер ЗСУ Микола Греков, – І не наша вина в тому, що житло, майно, земля, що нам належали, опинилися на тимчасово окупованій території. А реальні захисники держави перебувають мало не на правах бомжів – адже, ні ми, ні наші родини повернутися додому не можемо! Добровольцям вже винесено смертні вироки, а членів родин очікує тюрма…
http://pravda.press/video/detail.php?element_id=28523

Чимало проблем підняли на прес-конференції Наталія Целовальніченко – керівник Луганської правозахисної групи, адвокат, юридичний координатор «Громадської Платформи захисту прав постраждалого від Збройних конфлікту в Україні»;
Сергій Стулов – Правозахисник Луганської правозахисної групи, голова ОСН Кустанайська, 6, координатор коаліції «Переселенці за оновлення країну»;
Микола Греков – мер міста Олександрівськ, офіцер запасу ЗСУ, голова руху «Громадський рух учасників АТО та громадян з тимчасово окупованої території».
Віра Губанова – ГО «Новий Схід».

Особливо цікавить, хто і куди направляє гігантські кошти, що виділені Європою і США на потреби переселенців? Вони просто «розчиняються»…
-Громадські активісти ведуть велику роботу, фактично боротьбу, за визнання прав переселенців і особливо учасників АТО з окупованих територій! – зазначив Микола Греков, – Звернулися до Президента України з проханням розробити цільову державну програму для допомоги цим категоріям. Очікуємо відповідей. Чому держава «не помічає» проблем постраждалих від агресії РФ? Боротьба триває!
Ростислав Тригуб

You must be logged in to post a comment.