воєнний стан в країні один, а ситуація дуже різна…

Чернігів дуже постраждав на самому початку російського вторгнення, у лютому-березні 2022.А потім оживав і веселішав.

Я був там цього літа, місто жило вже спокійним життям.

Сьогоднішня трагедія знову повертає його у стан прифронтового міста як Харків чи Запоріжжя…

Думається, що у прифронтових містах має бути якийсь особливий режим проведення масових заходів.

А то у нас воєнний стан в усій країні один, а ситуація дуже різна.

MIXADVERT