знищити мера Миколаєва Сєнкевича будь-якою ціною, – Сироїд

Висловлення недовіри та відправлення у відставку мера Миколаєва, представника “Самопомочі” Олександра Сєнкевича було здійснене за прямим наказом з Адміністрації Президента України.

Про це в прямому ефірі 24 Каналу заявила заступник голови Верховної Ради та нардеп від “Самопомочі” Оксана Сироїд.

Нагадаємо, що 5 жовтня міська рада Миколаєва висловила недовіру мерові міста, представникові “Самопомочі” Олександру Сєнкевичу на позачерговій сесії міськради. Таким чином депутати ухвалили рішення про дострокове припинення повноважень міського голови.

Президенту не вдалося задушити Львів, де міським головою є лідер партії. Це спровокувало агресію на міського голову Миколаєва. Є фактично прямий наказ з Адміністрації Президента, був прямий наказ, бо він вже виконаний, знищити будь-якою ціною,
– заявила Сироїд.

Читайте також: Порошенко намагається легалізувати контрабанду з Донбасом, – Сироїд

“Мер, який користується безпрецедентною підтримкою містян, який спокійно ходить вулицями, зустрічається, слухає людей і чує людей, який перетворює це місто, який мав довіру міжнародних партнерів. Але президенту не потрібно сильного місцевого самоврядування, йому треба просто рабів, тому був наказ знищити. І от сьогодні цей наказ по-рабськи виконали: 43 голоси за відставку мера, якого підтримує місто”, – розповіла політик.

Нардеп також висловила переконання, що Сєнкевич оскаржуватиме рішення про припинення його повноважень.

“Мені шкода місто, тому що місто постраждає. Зараз поставлять чергового раба, який відмиватиме гроші. А мера це посилить, тому що мер мав підтримку і повагу людей, і я думаю, що люди зараз ще більше переконаються, наскільки це людина, яка готова захищати їхні інтереси”, – зазначила заступник голови парламенту.

http://24tv.ua/ukrayina_tag1119?utm_source=seocopy

MIXADVERT