Лідери країн “Великої сімки”: росія має сплатити за відновлення усього зруйнованого війною в Україні

Лідери країн “Великої сімки” планують притягнути рф до відповідальності за скоєні в Україні злочини. А також змусити її сплатити за відновлення усього зруйнованого війною в Україні.

Про це йдеться у заяві G7 щодо України, пише  LB.ua.

“Не має бути жодної безкарності за воєнні злочини та інші звірства, у тому числі за російські атаки проти мирного населення та цивільної інфраструктури. Ми визнаємо зусилля, що були зроблені під час організованої урядом України міжнародної конференції “Об’єднані заради справедливості”, та нагадуємо про Декларацію Бучі, що закликає до відповідальності за найбільш серйозні злочини, за міжнародним правом, що були скоєні на території України”, – вказано в документі.

Нагадаємо, лідери G7, які зустрілися в японському місті Хіросіма,  зазнавшому свого часу атомного бомбардування, назвали «безвідповідальною» ядерну риторику росії у контексті її агресії проти України. У спільній заяві учасники G7 також назвали дії росії «підривом режимів контролю над озброєннями», а «заявлений намір розгорнути ядерну зброю в Білорусі небезпечними та неприйнятними».

«Ми повторюємо нашу позицію щодо неприпустимості погроз з боку Росії застосуванням ядерної зброї, а тим більше будь-якого застосування ядерної зброї Росією в контексті її агресії проти України», – мовиться у тексті заяви лідерів G7 про ядерне роззброєння, опублікованій на сайті Білого дому.

MIXADVERT