По Ізраїлю із Сектора Газа випущено понад 400 ракет за добу

10 травня по центральних містах Ізраїлю запустили десятки ракет із Сектора Газа, активно працює система захисту Залізний купол.
Масована ракетна атака на ІзраїльФото: Amir Cohen/ Reuters

Ізраїль зазнав масованої ракетної атаки з боку Сектора Гази. Впродовж доби 10 травня звідти на територію країни було випущено 469 ракет.

Про це повідомляє The Times of Israel.

В армії оборони Ізраїлю заявили, що 333 ракети досягли території країни, 107 упали на території Сектору Гази. По цілях активно працювала система протиповітряної оборони «Залізний купол» – вона збила 153 ракети з 469.

Після цього ВПС ЦАХАЛ завдали ударів по кількох цілях у відповідь.

В ніч на 11 травня ізраїльські військові вразили 133 цілі в Хан-Юнісі на території Сектору Гази, де атакували пост бойовиків «Ісламського джихаду» в районі Хамад.

Військові заявили, що завдали ударів по місцях, звідки, за даними ізраїльської армії, бойовики запускають ракети територією Ізраїлю.

Вибухи були чутні в різних точках, зокрема в північній частині Сектора Газа, де, як кажуть очевидці, знаходиться тренувальний табір «Ісламського джихаду».

За словами прем’єр-міністр Ізраїлю Біньяміна Нетаньяху, країна не послаблює свої наступальні дії проти терористів, які базуються в Газі, відкидаючи заяви про те, що угода про припинення вогню, досягнута за посередництвом Єгипту, має набути чинності.

Під час телезвернення політик зазначив, що Ізраїль все ще перебуває «у розпалі битви», і ЦАХАЛ завдав терористам з «Ісламського джихаду» «найсильнішого удару», який вони коли-небудь знали.

Нагадаємо, 9 травня стало відомо, що Ізраїль ліквідував командирів «Ісламського джихаду» в Газі.

Раніше повідомлялося, що ізраїльська авіація у відповідь на ракетні обстріли завдала ударів по Сектору Газа.

Також нагадаємо, що 2 травня Ізраїль заявив про масований обстріл з боку Сектору Гази, у якому постраждали люди.

MIXADVERT