Росія готується до наступу

Секретар Ради національної безпеки й оборони України (РНБО) Олексій Данілов застерігає, що Росія готується до повторного наступу в Україні. Свою пересторогу Данілов виклав у колонці

для онлайн-видання “Українська правда”, опублікованій в неділю, 22 січня.

“Росія готується до наступу”, – переконаний Данілов. Крім того, український посадовець спрогнозував і можливі цілі такого наступу. “Завдання максимум – здійснення прориву на оперативних напрямках: південь, завершення окупації Донецької й Луганської областей, переривання ланцюжків постачання зброї. І, звичайно, Київ залишається головною мрією путінських фантазій”, – попередив секретар РНБО.

Крім того, на думку Данілова, першою ознакою підготовки РФ до наступу в Україні є проведення широкомасштабної дезінформаційної кампанії. “Перед тим, як починають стріляти танки, в хід йдуть отруйні інформаційні гази, які складаються з брехні, маніпуляцій, фейків і дезінформації, активізації агентів інформаційного фронту”, – пояснив він.

Також Данілов не має сумнівів, що країна-агресорка має ресурси, сили та засоби для проведення наступу в Україні. “Ворог дійсно сильний та підступний, його недооцінка смертельно небезпечна. У нього ще є великий ресурс – людська маса, (…). В нього ще залишилися ракети й тони воєнного заліза. Він розумнішає, набирається досвіду і вчиться на помилках. Про це потрібно знати, пам’ятати й враховувати”, – застеріг очільник РНБО.

Читайте також: Гаряча фаза війни не закінчиться в травні – секретар РНБО Данілов

Однак Данілов переконаний, що навіть попри такі ресурси Росія не в змозі здолати Україну, що має одностайну підтримку колективного Заходу. “Україна в лютому 2023 року – це зовсім інша країна, ніж та, що була в лютому 2022 року”, – пояснив Данілов. На його думку, Росія “приречена програти”, а “історична місія України добити химеру постімперського утворення”.

MIXADVERT