рекордні строки, за які ЗСУ мають опанувати ЗРК Patriot

наші військові вже прибули в США, щоб вчитися збивати російські ракети з американського ЗРК

Українські військові опанують американський зенітний ракетний комплекс Patriot за 10 тижнів – такі терміни назвав міністр оборони України Олексій Резніков під час зустрічі з представниками критичної інфраструктури, як повідомляє видання АрміяInform.

“Раніше ми навіть мріяти не могли про те, що нам дадуть, наприклад Patriot, вартість якого мільярд доларів, а підготовка, яка складає 10 місяців, – мінімальна. Сьогодні ж є рішення, що наших офіцерів підготують за 10 тижнів. Такі зобов’язання взяли на себе американські партнери”, – відзначив очільник оборонного відомства.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що на початку цього тижня військові ЗСУ вже прибули в США, щоб вчитися збивати російські ракети з зенітного ракетного комплексу Patriot.

Тому цілком ймовірно, що вже до кінця березня наші військовослужбовці вже опанують цей ЗРК і він невдовзі стане на захист українського неба від російських ракет.

Patriot збройних сил Нідерландів. Фото: Koninklijke Landmacht
Patriot збройних сил Нідерландів. Фото: Koninklijke Landmacht

Нагадаємо, наприкінці минулого року США оголосили, що Збройні Сили України отримають батарею ЗРК Patriot. Вже на початку 2023 року стало відомо, що ще одну батарею цього ЗРК передасть Німеччина, а нещодавно про передачу батареї Patriot повідомили і Нідерланди.

MIXADVERT