Як працює закон США про російські санкції

“Санкції проти Росії дають нашому чудовому переговірнику Курту Волкеру важіль у співпраці з Францією та Німеччиною в «нормандському форматі», щоб схилити Росію до врегулювання”, – наголосив колишній високопосадовець Держдепу США в адміністрації Обами, посол Деніел Фрід, виступаючи на конференції аналітичного центру Atlantic Council “Новий закон про російські санкції: чого він досягає і як він мусить працювати?”

Детальніше про закон читайте: Детально пояснюємо нові санкції

Розробка санкцій не змогла порушити єдність США та ЄC, чого очікувало багато європейських політиків після гучних заяв з Європи про можливий негативний вплив односторонніх американських санкцій.

Європа назагал підтримує санкції США проти Росії, які Москва назвала “повномасштабною торговельною війною”

Під час розробки американського законопроекту про розширення російських санкцій, країни ЄС непокоїв можливий негативний вплив санкцій на забезпечення Європи газом, зазначила Каролін Вінчі, заступник голови делегації Європейського Союзу до США. Вона також наголосила, що ЄС «загалом не підтримує законодавче закріплення санкцій», через те, що в випадку виконання вимог, такі санкції важко відмінити.

Все ж, Вінчі подякувала Конгресу США за те, що у відповідь на занепокоєння ЄС, до закону про санкції було внесено вимогу проведення консультацій США та ЄС. Вона високо оцінила робочу співпрацю з санкцій між ЄС та США.

“Потрібно уточнити формулювання закону для того, щоб уникнути небажаного впливу на бізнес“, – наголосив голова бізнес-ради Росія-США Деніел Рассел, виступаючи на події, зазначивши, що чітке окреслення кола російських компаній оборонного сектору з якими обмежена співпрацю було б корисним.

Ваша діяльність ускладнилась не через те, що Конгрес є недобрим,… а через те, що Росія починає війни

Посол Деніел Фрід погодився з необхідністю чіткості формулювань, однак зазначив, що складнощі в роботі американського бізнесу з Росією є природніми, через агресію Росії і метою дій США та Європи є збільшити витратність агресивних дій Росії.

«Ваша діяльність ускладнилась не через те, що Конгрес є недобрим,… а через те, що Росія починає війни», – наголосив Деніел Фрід.

MIXADVERT

Be the first to comment

Leave a Reply