У рф почалася ланцюгова реакція заяв із вимогою до путіна піти у відставку

Депутати ще із 18 муніципальних округів Санкт-Петербурга підписали вимогу до Путіна піти у відставку.

Про це повідомляє російська журналістка Олена Руковцева – оглядач “Радіо Свобода”.

“Депутати ще з 18 муніципальних округів Санкт-Петербурга підписали вимогу до Путіна піти у відставку. Це вони приєдналися до тих із Смольнінського МО, які звинуватили його в держзраді, і про яких ми розповідали у п’ятницю”, – йдеться у повідомленні.

“Справа знову йде до Великої Жовтневої революції, яка знову буде з Пітера”, – додала журналіст на своїй сторінці у Facebook.

Нагадаємо, заяви про державну зраду глави РФ Путіна, звинувачення його у погіршенні справ у країні та вимоги піти у відставку почали сипатися одночасно з успіхами української армії на південному сході України.

Так, 8 вересня Рада муніципального освіти Смольнінське у Санкт-Петербурзі запропонував Держдумі звинуватити президента Росії Володимира Путіна у державній зраді для усунення його з посади.

Втім Рада Смольнінського направляла Путіну депутатський запит із закликом зупинити кровопролиття, вивести війська з території України та піти у відставку ще у березні, невдовзі після початку вторгнення Росії в Україну.

Однак 9 вересня “бунт” вийшов за межі Санкт-Петербурга. Рада депутатів муніципального округу Ломоносовський у Москві прийняла звернення до президента РФ Володимира Путіна із закликом скласти повноваження.

«Аргумент»

MIXADVERT