«Шокирующая правда об Украине»

(витяг із годинного інтерв’ю)

Розвідані запаси газу в Україні, включно Чорноморські) складають 1 трлн. 280 млрд. м,/куб., що достатньо на 440 років.

Зараз собівартість вартість газу в Україні складає 9 коп. «Нафтогаз» купує у «Укргазовидобування» – по 2,95 грн/м/куб, а продає населенню майже по 8 грн за куб. Куди дівається різниця?

У середені семидесятих років в Україні добувалось 70% від обсягів  добичі СРСР( Росія тоді добувала  96 млрд, а в Україні – 65 млрд куб. газу), тобто, експорт здійснювався в основному з українських (карпатських) родовищ.

Нещодавно в Харківській області запущено найпотужнішу газову свердловину –  1 млн. м/куб… за добу.

На даний час в Україні діють від 2,5 до 3,2 тисяч (точні дані засекречені) газових свердловин. Якщо взяти для розрахунку, що середній (по крайньому мінімуму) добовий обсяг видобування кожної з них, складає 100 млн. м/куб, то 100 млн. м/куб. х 365 діб, то річний обсяг складає 36,5  млрд.  м/куб. І це при тому, що нам розказують про 20 мільярдні (фактично, знатно менші) потреби України у РОСІЙСЬКОМУ газі(!). Саме на цьому наживаються , усі, починаючи з тих, хто сидить на цих газових потоках (колись Тимошенко з Лазаренком) і закінчуючи усіма президентами двох країн.

У 2019 році ч/з Україну прокачали 89,6 млрд. м/куб. російського газу, в той час, як український видобуток складав 110 млрд. м/куб.

ТИТАН. 25% мирових запасів ільменіту знаходиться в українських надрах. 98% титану в СРСР виготовлялось з ільменіту Житомирщини. Без титану неможливо виготовити ні ракету, ні літак і навіть кулю… Втім, навіть  зараз в Армянську (Крим) комбінат Фірташа працює на українському ільменіті(?!)

На  запасах КВАРЦИТУ  Сумщини працюють заводи Дерипаска (Росія). Далі можна продовжувати. Невже ці факти невідомі владі???

Андрій Нечай.

м. Кропивницький, кандидат технічних наук, в радянські часи працював майстром геологорозвідки газових родовищ на північні Сибіру, свого часу визнавався відповідним кращим майстром СРСР.

MIXADVERT