Новоукраїнка: «Бидлота» у черзі за памперсами…

Новоукраїнка готується до свята День міста. Такий собі маленький «пір під час чуми». Про програму заходів повідомив сам мер Олександр  Корінний:

«Важливо для нових новоукраїнців (ВПО)!!!

8 та 9 вересня, напередодні Дня міста та річниці утворення Новоукраїнської громади, у Гуманітарному центрі будуть видаватися продуктові наборчики, дитяче харчування та памперси. Також можна буде підібрати необхідний сезонний одяг.»

 Цей фрагмент повідомлення та деякі моменти його продовження викликали бурну реакцію новоукраїнців. Далі дискусія –перепалка сторін.

Наталья Танцюра Ватульова:Так пережили, та чогось все їм а другим нічого

Олена Алтухова:Наталья Танцюра Ватульова як ви взагалі таке написати змогли. Ми змусили покинути свої домівки, свої сади, квіти, роботу все що кохали. Ми неймовірно заздримо і радіємо за вас, бо ви спите у власних ліжках, їсте зі свого посуду, жарите шашлик, ходите на річку і навіть не уявляєте що таке 22 повітряні тривоги за день і 12 із них із прильотами. Ми начебто громадяни однієї країни, але хіба доброчинні спагетті та фейрі зробили вас такими?

Наталья Танцюра Ватульова:Олена Алтухова слухайте не вам мені писать, ви знаєте як я сплю і що я роблю,де ваші чоловіки з вами…

Наталія Рибальченко:В шоці від коментарів. Одні заздрять гум.допомозі для ВПО, інші прагнуть свята на кістках

Наталья Танцюра Ватульова:Я все понімаю ну діти, жінки ,ну коли стоїть бидлота яка повинна захищати свої сади дома,а вона бикує то вибачте стійте в очеріді за допомогою.

Юлія Волошина:Наталья Танцюра Ватульова я вас прекрасно розумію, мій коханий чоловік на нульовці без виїздно вже півтора року, а ті сцикуни по втікали сюди і ще щось вимагають , мені цікаво куди дивиться влада і куди дивиться воєнком ????? Чому інші захищають нашу неньку Україну ризикуючи життям, а та бидлота недомужики які втекли сюди жирують тут, а не йдуть і не захищають свої міста .

Наталья Танцюра ВатульоваЮлія Волошина дякую за підтримку,бо понімають ті в кого кохані і діти їхні дупи обороняють,а вона мені пише за макарони і фері.

Юлія Волошина:Наталья Танцюра Ватульова не зрозуміють ті чиї чоловіки під їхніми спідницями ховаються. Тримайтеся.

Наталья Танцюра Ватульова:Юлія Волошина дякую ви також

Юлія Волошина:Наталья Танцюра Ватульова дякую

Наталия БондаренкоЮлія Волошина підтримую 

Malvina Solnce: Війна забрала дитинство у всіх дітей!!! І не має різниці хто де живе, в них не має змоги нормально навчатися, нормально розвиватися, та ще й довкола вони чують про ВПО і про їх привілегії!!! Але більшість гостей нашого міста далеко не нужденні, мають набагато більше ніж діти пересічних мешканців нашої громади, ще й не соромляться кинути образливе слівце в бік дітей які гірше одягнені або мають старенький телефон((( Ви питаєте чого б хотілося нам для наших дітей?

 В першу чергу безпеку (мова іде про укриття в школах, це просто жах!!! В кого рука піднялась підписати дозволи??? Там все зроблено силами і можливостями шкіл і вчителів, які власноруч там наводили лад!!! Що зробила адміністрація??? (Нічого!!!) Зараз холодно, а в тих підвалах зовсім холодно, не має ніякого обігріву, не бачила я там і резервного живлення, а вентиляція це просто дірка в стіні…і так далі… батьки плакали після побаченого… Але варіант дистанційного навчання був відхилений адміністрацію… Наша країна вже третій рік нормально не може навчати дітей, що за цей період передбачає влада??? (Знову нічого!!!) В школах не має технічної можливості проводити дистанційне навчання ( натомість на засіданнях міської ради нагальні питання – це розміри премій для керівників адміністрації!!!)

Ви людей зовсім за баранів вважаєте? Цей барак зараз прикрила війна, але дай Бог вона закінчиться і ці питання стануть дуже гостро!!!!!

Александр Каенко: «Malvina Solnce Варіант дистанційного навчання відхилений не адміністрацією, а Києвом. Батькам пропонується переходити до онлайн-шкіл, які такий дозвіл мають. В Новоукраїнці таких немає. Підвали, на жаль, не найкраще укриття, але інших немає, до того ж новим нормам (теж спущеним зі столиці) вони відповідають. Робити великі заходи для дітей заборонено. А привілеї для переміщених доволі сумнівні. Не дай нам Боже спробувати їх на собі. Про розміри премій не вірю, вибачте. Особисто знаю цих людей – ну не такі вони!»

Malvina Solnce:  Александр Каенко я теж всіх знаю особисто, і знаю відсоток премії, це не секретна інформація, на сесії її озвучують, і після таких дій, моя повага пропала!!!

Malvina Solnce: Дістав і постійний піар, а по суті окрім фото звітів нічого не робиться!!!((

Мешканці міста збирають на автомобіль для потреб ЗСУ, а хтось лише піариться…((

Такі от справи у громаді. Пересічні члени ОТГ ріжуть «правду-матку в очі»  піарщикам, балакунам та окозамилювачам про їх стиль життя та керування громадою.

Максим Буцалюк

https://surmanova.wordpress.com/2022/09/08/%d0%bd%d0%be%d0%b2%d0%be%d1%83%d0%ba%d1%80%d0%b0%d1%97%d0%bd%d0%ba%d0%b0-%d0%b1%d0%b8%d0%b4%d0%bb%d0%be%d1%82%d0%b0-%d1%83-%d1%87%d0%b5%d1%80%d0%b7%d1%96-%d0%b7%d0%b0-%d0%bf%d0%b0%d0%bc/embed/#?secret=5GvfSm2boo#?secret=nfexbtYAmV

MIXADVERT