а позбавити мандатів народних депутатів російських агентів часу не знайшлося?

Рідко дивлюся новини, аби не засмучуватися.

Але от сьогодні випадково подивилася Bihus.info та сюжет про нардепів опзж та слуг народу, які отримували гроші від ФСБ на проросійські наративи, не з’являлися на засідання ВР та в лютому втекли з України.

І виявляється, що такі персонажі як Кузьмін, Рабінович, Медведчук, Деркач, Козак, Васильковський, Королевська з чоловіком – досі народні депутати України.

Після півроку повномасштабної війни росії проти України, на яку вони працювали як російські агенти. Тобто вони і далі можуть реєструвати дистанційно з сербії і дубаїв проросійські законопроекти (один з них, як стверджують у випуску, вже зареєстрував такий, що послаблює для нардепів-біженців відповідальність за своє біженство), представляти Україну за кордоном…

А ще дехто з них має російський паспорт. Один з них їздив на поклон до лукашенка, а тепер з липня почав з’являтися на засідання, відчуваючи вочевидь, що йому все зійшло з рук.Верховна Рада, Президент України, ви серйозно???

Тобто видавати книжечки про місяці війни встигли, а позбавити мандатів народних депутатів російських агентів часу не знайшлося?

Ви хоч розумієте, який це плювок в обличчя всім, хто воює в Збройних Силах України?

Даруйте мені цей тон, але якщо ви не зуміли зробити такий елементарний крок за півроку війни – ви жалюгідні.Якщо суспільство та ВР не зробить так, аби ці російські агенти з мандатами українських депутатів, не втратили ці мандати найближчі тижні – я вважаю, що ви не достойні тієї жертви, яку заради вашої безпеки приносять щодня військові та їхні сім’ї.

Ярина Чорногуз

MIXADVERT