Військове середовище обурено справою генерала Кривоноса, – військовослужбовець ЗСУ

Все військове середовище обурено справою генерал-майора ЗСУ Сергія Кривоноса.

Про це заявив депутат Київради, військовослужбовець ЗСУ Олександр Погребиський в ефірі телеканалу Еспресо, коментуючи інформацію про те, що слідчі Державного бюро розслідувань (ДБР) розслідують діяльність генерал-майора Збройних сил України Сергія Кривоноса.

Олександр Погребиський наголосив, що генерал-майор Кривонос законно виконував функції та обов’язки. Та в перші дні повномасштабного вторгнення росії в Україну генерал-майор ЗСУ Кривонос був призначений начальником Генштабу Валерієм Залужним відповідати за оборону міжнародного аеропорту “Київ”

Саме формулювання – за “незаконну оборону” аеропорту “Київ”, яке фігурує в матеріалах ДБР, саме по собі абсурдно. Під це формулювання можна підігнати будь-яких військовослужбовців сил ТрО, які у лютому, не чекаючи наказу, пішли захищати Україну”, – наголосив Погребиський.

“Навіщо займатися цією політичною діяльністю під час війни? Тим паче проти генерала, який зробив вагомий внесок в оборону міста Києва. Кривонос активно критикував владу і ця справа є логічним ланцюжком, – зазначив Погребиський.

Нагадаємо, Оборона аеропорту “Київ”: генерал Кривонос заявив про замовну справу, Генштаб непристойно “з’їхав”, ДБР розслідує розкрадання “по факту”.

MIXADVERT