Танцювальний флешмоб “Тато, Танці і Малята” до Міжнародного дня батька


 

З нагоди святкування Міжнародного дня батька Фонд народонаселення ООН ( UNFPA ) організовує уНаціональному Ботанічному саду ім. М.М. Гришка флешмоб “Тато, Танці і Малята”. Молоді татусі зберуться 18 червня, щоб показати танець із немовлятами “ Groovaroo dance

Метою заходу є показати, що чоловіки можуть доглядати за дітьми та займатися їхнім вихованням не менше і не гірше, ніж жінки.  Міжнародні дослідження доводять,що активна участь татусів у житті дітей сприяє їхній впвненості, успішності та покращенню стосунків у родині. Згідно статистики UNFPA , лише 4 відсотки чоловіків в Україні беруть відпустку по догляду за дитиною.

Цим українські родини значно відрізняються від європейських, де татусі приділяють дітям набагато більше часу, а також значно частіше «ідуть у декрет». За результатами опитування компанії “ GfK ”, 80% чоловіків похилого віку шкодують про те, що проводили з дітьми так мало часу.

18 червня о 13:00 у Національному Ботанічному саду ім. М.М. Гришка, Фонд народонаселення ООН     ( UNFPA ) проведе флешмоб “Тато, Танці і Малята!”, щоб у розважальній формі донести важливість участі батька у розвитку і вихованні дитини. Підготовка почнеться об 12:00, флешмоб стартує о 1 3 :00.

Соціальна акція проводиться у рамках загальноукраїнської кампанії Фонду “Щастя в чотири руки”. Фонд народонаселення ООН в Україні впроваджує кампанію з 2015 року за підтримки Міністерствасоціальної політики України. У рамках кампанії на підтримку ґендерної рівностівже відбулася низка подій із залученням відомих чоловіків, зокрема, у травніФонд провів акцію: “Тату, почитай мені!” у партнерстві із “КнижковимАрсеналом”. У ній взяли участь Влад Яма, Олег Скрипка, Тарас Тополя, ПавлоКовтонюк, Василь Вірастюк та інші татусі.

Акредитація для ЗМІ обов’язкова. Реєстрація відкрита за e mail : kononiuk @ unfpa . org та тел. 068 07 33   335 – Катерина Кононюк-Мандзюк, до 17 червня, 12:00

Додаткова інформація:

Фонд народонаселення ООН (ФН ООН/ UNFPA ) – представляє ООН вУкраїні і є агентством, яке зосереджує свою роботу у сфері ґендерної рівності,репродуктивного здоров’я, молоді, населення та розвитку.

Більше інформації про Фонд народонаселення ООНможна знайти на сайті ООН в Україні та сайті ФН ООН ( UNFPA ).

 

MIXADVERT

ютос

Be the first to comment

Leave a Reply