Медіа-шльондри в ефірах Національного марафону – це плювок в обличчя суспільству

Фото:  Медіа-шьондри

 Журналісти виявили, що хтось зачищає архівні інтерв‘ю деяких «журналістів» з прокремлівськими колаборантами. Йдеться про медіа-шьондр, які сьогодні ведуть національний телемарафон. Це не просто моральна нерозбірливість телеведучих чи координаторів Національного марафону. Це плювок в обличчя суспільству і тим, хто то проливає кров просто зараз на передовій.

У виданні «Детектор медіа» нагадують хто і як просував російську пропаганду в Україні й наближав російське вторгнення 24 лютого 2022 року.

Ці «журналісти» здійснювали інформаційну артпідготовку, запускаючи наративи російської пропаганди в голови українців. Їм не вдалося виконати завдання Путіна повною мірою, але вони дуже старалися. Це далеко не все, що вони зробили. Цей інформаційний бруд лився роками суцільним потоком.

Медіа-шьондри мають бути піддані остракізму, а не знову либитись з екранів.

Читайте також: Єдині з Медведчуком. Деякі ведучі спільного телемарафону, раніше агітували за “руській мір”

Колишні Влащенко. Кого раніше інтерв’ювали ведучі Національного марафону 

Знесення пам’ятників Пушкіну, перейменування всіх російських вулиць Харкова, заява місцевої влади про заборону російської церкви в Конотопі. Таке враження, що скоро єдиною російською спадщиною, яка лишиться в Україні, будуть ведучі національного марафону «Єдині новини» та каналу іномовлення «FreeДом», які раніше працювали на Віктора Медведчука та Євгена Мураєва. А тепер самі намагаються стерти своє минуле. На фоні затримання Анатолія Шарія з мережі чомусь почали зникати записи інтерв’ю з російським пропагандистом. Тож «Детектор медіа» вирішив швиденько зберегти ці та інші найкращі розмови Наташі Влащенко, Василя Голованова та Тиграна Мартиросяна. І зробити підбірку скриншотів. Дивіться, бо, як то кажуть, цей матеріал видаляють з інтернету.

Наприклад, розмова Тиграна Мартиросяна з пропагандисткою Оленою Бондаренко, яка вважає всіх ветеранів війни на Донбасі злочинцями, вже недоступна. Як і публічне майбутнє в Україні для Олени Бондаренко.

Натомість збереглися ці кадри Мартиросяна та його колишнього власника — Євгена Мураєва. Людини, яка вважала, що НАТО організоване колишніми нацистами. І, яка, сподіваюся, піде далі нинішнім шляхом Медведчука.

А це майже сімейні кадри з Оленою Лукаш. Міністеркою юстиції Януковича в часи Революції гідності. Гостя спирається на Мартиросяна так, як її режим спирався на «Беркут».  

Із Вадимом Рабіновичем будь-які історії про громадянську війну — наче свято. 

У Василя Голованова тим часом новорічні свята асоціюються з Андрієм Портновим. Імовірно тому, що цей працівник адміністрації Януковича був одним із авторів законів 16 січня.

А це вже Андрій Пальчевський. Його мрія про «возз’єднання» українців із росіянами так і не здійсниться. А от із Головановим вони возз’єднувалися ледь не щотижня.

Євген Червоненко якось виправдовував напад Росії на українських моряків у Керченській протоці: «Береговая оборона США, Израиля, Турции стреляла бы точно так же, если ты не подчиняешься!». Як бачите, у Голованова він не стріляє.

Дуже дивно, що з мережі видалили це інтерв’ю. Невже резюме ведучого не виглядає солідніше, ніж розмова з успішним адвокатом, лідером опозиції, топовим міжнародним перемовником? Запис мав би нести для Голованова хоча б сентиментальну цінність. Він же віддав Медведчуку найкращі роки кар’єри!

Ближче до Путіна була лише Наташа Влащенко. Тут вона веде бесіду з російським україноненависником Володимир Жириновським. Єдиною людиною в цьому переліку, яку ведуча точно більше не буде інтерв’ювати.

А це вже український україноненависник Ренат Кузьмін. Зовсім недавно він розповідав про право російських бойовиків Донецька і Луганська на самозахист. Та стверджував, що українська влада торгує органами військових. Можливо, тому інтерв’ю відразу і стилізували під кримінальну хроніку.

Наталія Вітренко та Наташа Влащенко (зліва).

Це Наташа Влащенко та її найкраща медійна подруга Олена Лукаш. В одному з цих інтерв’ю гостя називає окуповані території «Та часть Донбасса, которая осталась непокоренной». Натомість підкореним виявилося серце Влащенко. Усі розмови відбулися в різних програмах в межах року.

Там де Лукаш, там і Портнов, це ясно. Цікаво, щоправда, де вони обоє зараз?

Читайте також:  Непокаранное зло возвращается и растет. Кто такой Андрей Портнов

Відчуваєте, як повіяло журналістськими стандартами? Це тому, що на розмову зібралися Наташа Влащенко, генеральна продюсерка ZIK, та Ігор Гужва, керівник «Страны.ua». Обидва медіа заборонили за інформаційний тероризм.

А це Тетяна Монтян. Зараз вона закликає до денацифікації та просто вбивства українців у телеграмі. А раніше, бачите, на телебачення запрошували. До Наташі Влащенко.

До речі, про людей, які хочуть ввести війська.

Деякі з цих розмов видалені з мережі через рішення РНБО та адміністрації YouTube. Інші відчайдушно намагаються сховати самі власники, бо думають, що близькість до кремлівських персонажів дещо… дискредитує ведучих нинішнього марафону про війну з Росією. І правильно думають, адже масштаби війни насправді нічого не змінили. Росія вбиває українців уже вісім років. І інтерв’ю з Шарієм в умовному 2018 році — це такий же вирок кар’єрі, як і розмова з ним прямо сьогодні.

На жаль, якимось чином навіть цими людьми сумнівні ведучі «Національного марафону» не вичерпуються. Наприклад, Анастасія Даугуле раніше вела на «Інтері» традиційні концерти про український нацизм. Формально то вони було до Дня перемоги. Але ведучі чомусь розповідали, що «Улицы наших городов называют именами фашистских преступников, а их портреты безнаказанно проносят в факельных шествиях по нашей столице». Цікаво, зараз Анастасія відчуває, що «все против нас, что мы чужие в своей стране» ?

Знаєте, що одним із приводів для війни проти України росіяни називають секретні біолабораторії США? І, можливо, навіть планують прикрити ними власне використання хімічної зброї? Знайомтеся, це ведучий Євгеній Плінський. Він допомагав Кремлю закладати плацдарм для цієї брехні в ефірі «1+1».

Бачите чоловіка справа? Це Максим Зборовський веде марафон «Тхне Соросом» на каналі ZIK. Сподіваємося, скоро в іншому марафоні — «Єдині новини» — не лишиться навіть запаху пропагандистів Медведчука.

Усім іншим колишнім пропагандистам, які сподіваються якось непомітно працювати в Національному марафоні чи на каналі «FreeДом», або просто видалити свої найкращі моменти з мережі. Можемо відповісти лише одне: агов, Володимир Полуєв, спиш?


Ярослав Зубченко, опубліковано у виданні «Детектор медіа»

MIXADVERT