Йде війна, а в Новоукраїнці та Кропивницькому тим часом…

« Картина маслом»: зазомбовані рашиською гореканонічностю українські прихожани  в Кропивницькому та Новоукраїнці, та інших куточках області теж знову понесуть свої кревні копійки московським попам-коллаборантам на підтримку убивць наших Героїв. Захисників, які віддають своє життя, щоб вони в мирі спали, їли і молилися за москалів????!

 Враження такою темнотою і можливо навіть  продажністю представників влади, які сприяють цьому явищу досягає апогею. Хто зрадить в чергове  на Великдень Україну з московськими попами, на перший і другий розрахуйсь! Перші номери зробили це навмисно, а другі через тупість і байдужість. Але все одно зрада і ганьба на лице! І з цим настав час щось робити! Гнати навалу московської  церкви за межі України, а не роздавати їм землі та будувати храми зради!

В Кропивницькому до зради підштовхнула місцева влада, яка дозволила ворогам України набудувати храмів, процес розбудови українських храмів  влада гальмувала   як тільки могла тридцять років! Що це було ? Дежавю?  Ні – ганебна , сумна і прикра реальність! Лише зараз більшість зрозуміла пагубну помилку. Подібна і ще гірша ситуація в Новоукраїнці, де через підлі вибрики влади, яку  очолює міський голова Олександр Корінний религійна громада ПЦУ не перший рік виконує роль безхатченків через брак приміщення для богослужінь.

А, Кропивницький! Вороги його назви і досі бігають його вулицями, гадять в Інтернеті  та плюють в українську душу пораненою війною. А кого за це покарано з тих гуманітарних РДГ? Безкарність окрилює ворогів і дозволяє їм нахабніти! Про це треба пам’ятати!

MIXADVERT