про створення “хорошого руского міра”

Знову тема спливла створення “хорошого руского міра” у Києві. З подачі ліберальної журналістки Юлії Латиніної. Я колись про це цілий блог написав про це. Якось цю тему порушував нинішній головред української редакції журналу “Форбс” Федорин. Родом він з Одеси, але працював у Москві. І десь з початком війни повернувся в Україну. так он він пропонував давати українські паспорти всім тим росіянам, які проти Путіна. Цю ж тему розвивав такий собі Бершидський, здається ,Леонід. Він був першим головредом “Форбсу” в Україні.Теж найнятий на роботу з Росії. І цей діяч не просто пропонував, а ще казав, аби ми відкрили двері для віх бажаючих росіян. Прочитавши це, я взагалі був шокований,бо він такі легко це пропонував, наче він на нашу країну має право. Він колись писав , що Майдан програє,бо на ньому стоять самі рагулі з сіл без мобільників, а хіпстери сидять у ресторанах навколо і обговорюють події. Ясно, що він тупо брехав про склад Майдану. А точність прогнозу ви самі можете оцінити. Ще писав росіянин чи то Кох, чи щось подібне. Я ледь згадую їхні імена. він живе нині в Берліні. Вигнанець чи щось таке. Він заїхав до Києва, не почув тут української мови. І накатав радісний просто про те, що тут можна побудувати хорошу Росію. Тобто всяка лузерня , яка просрала власну країну, так собі зверхньо розмірковує про те, що вони тут у нас будуть будувати. А туземці, тобто ми, мали б шанобливо до них прислухатися і виконувати їхні вказівки. Всі рускім лібералам, за винятком окремих осіб, які з самого початку були проти окупації Криму і допомагали Україні, треба сказати: ідіть слідом за рускім кораблем. Я в тій своїй статті цитував Андрея Піонтковського, котрий помилявся в деяких питаннях але в принципі порядно ставиться до України. Він сказав приблизно таке: російська ліберальна інтелігенція не може збагнути, що она на фіг (на фіг – це від мене) нікому не потрібна. Думаю, що снобізм у цієї інтелігенції є, а от розуму збагнути, що вона справді нікому не цікава – їй бракує. Ну і суто практично. Якби ми всіх сюди пускали, то ви можете собі уявити, скільки агентів ФСБ сюди понаїде.

Там он нєкто радник міністра МВС Антон Геращенко радісно підтримав ініціативу Латиніної утворити тут Київську Русь. Шановний, ви вже нам настворювали проектів на зразок Ківи Семенченка. Може досить? Якщо вам так хочеться латиніну слухати, то слухайте на здоров’я. Але не треба нашу країну засмічувати російськими лібералами. Хай скидають свого хуйла і будують там, що вважають за потрібне.

Юрій Луканов

MIXADVERT