СБУ схопила російського розвідника, який прямував до Києва.




https://www.facebook.com/watch/?v=504234771279581

«Это не та война, которая нам нужна», – розповідає черговий «визволитель» України.

СБУ схопила російського розвідника, який прямував до Києва.

Керівництво РФ підло, «без зайвих контактів» закинуло своїх окупантів у серце нашої держави, щоб атакувати зсередини.

Але після спротиву українців загарбники починають розуміти, що вони лише гарматне м’ясо для свого військового керівництва. І єдиний шанс залишитися живим – здатися!

Разом переможемо! Слава Україні!

MIXADVERT