Конотоп Наш!

КОНОТОП НАШ!

Епічні новини з Сумщини.

Звякнув знайомий.

Їх села захопили касапи на танках. Срочники 18-20 років.

Намагалися подружитися з місцевими. Грабонули лише один магазин – кілька пляшок горілки і закусь. В інших магазинах платили. Категорично не хочуть воювати. Жах перед Джавелінами і Байрактарами. Тваринний просто. Сьогодні зранку зібралися і втекли на Білорусь, чи ще куди – соляри нема!

Всю техніку кинули з боєзапасом! Знайомий поїхав у Конотоп – те саме. Здиміли, техніку залишили. Між тими танками розгублено ходить десяток хлопів з Тероборони і думають, що робити. Магазини працюють, картки діють.

Конотопське військове диво! Конотоп НАШ!

Віктор Тригуб

MIXADVERT