Суддя Бортницька – Люстрована наволоч бере реванш

Не знайшлося незаплямованого судді? Рілі?

“На підставі викладених фактів Громадська рада доброчесності зробила оцінку про невідповідність судді Бортницької критеріям доброчесності та професійної етики”.

Суддя, яка відібрала майно в Порошенка. Отримала негативний висновок від цієї вашої ради доброчесності про свою невідповідність принципам доброчесності, етичним нормам, чесності і непідкупності.

Але прикол у тому, що саме Порошенко, будучи Президентом, утворив цю Раду, від якої одні проблеми у досточтімої судді:

  • 31 травня 2016: “Порошенко подав до парламенту законопроект про судоустрій і статус суддів і визначив його як невідкладний”.
  • 13 липня 2016 р: “Порошенко підписав закон про судоустрій і статус суддів”.

Тобто наявна очевидна помста старих кадрів януковича тим, через кого вони втратили кар’єри.

За що ж саме ця подружка Татарова отримала негативний висновок?

А за арешти майданівців. Беркут ебонітовими паличками виробляв електроенергію з протестувальників і одному із них під Кабміном зламав руку. За це суддя Бортницька кидала їх у СІЗО.

Сюжет просто ідеальний. Українці вийшли на Революцію Гідності і нарвалися на розстріли, викрадення, побиття, тортури, незаконні арешти від злочинної влади. Сотня українців загинула, тисяча отримали поранення. Після цього нова влада започаткувала перевірку суддівського корпусу і особливо відбитих почали викидати з посад.

Потім українці невдоволені швидкістю реформ голосують за ебонітові палички беркута і до посад повертаються татарови.

І от тепер, ці ображені гниди мстяться всім, через кого вони 5 років “страждали”.

Зеленський повернув люстровану наволоч. Люстрована наволоч бере реванш. Зелена наволоч знову порушує закони, як під час Майдану.

ГРОМАДСЬКА РАДА ДОБРОЧЕСНОСТІ
ВИСНОВОК про невідповідність судді Печерського районного суду м. Києва Бортницької Віти Вікторівни критеріям доброчесності та професійної етики.

ВИЩА РАДА ПРАВОСУДДЯ
РІШЕННЯ Про притягнення судді Печерського районного суду міста Києва Бортницької В.В. до дисциплінарної відповідальності

Особисто я вважаю, що, якщо Порошенко щось вкрав або когось убив і з’їв, то має сидіти. Я не буду доводити, як ці дебіли саакашвалі, що хоч він і брав гроші у свинособак на переворот, але він всьоравно маладєц. Нехай сидить, раз злочинець. Але обвинувачення не має викликати сумнівів.

Ось це все вище викликає ТІЛЬКИ сумніви. Воно НЕ ЗАЛИШАЄ сумнівів, що це все брехня і несправедливість.

Джон Сміт

Бортницька Віта Вікторівна

  • Непрозорість статківЗгідно із декларацією за 2014 рік відсутні відомості про наявність у судді чи її родини права власності чи права користування на нерухоме майно, у якому можна постійно проживати.Законодавство зобов’язує декларувати об’єкти нерухомості, що належать судді та членам її сім’ї на праві приватної власності або знаходяться у них в оренді чи на іншому праві користування. Таким чином, суддя мала би задекларувати житло, у якому вона проживає (користується) на будь-яких підставах.
  • Ухвалення сумнівних рішеньЯк вбачається з ухвали про Вищої ради юстиції, суддею Бортницькою було постановлено дві ухвали (у справах №757/26252/13-к та №757/26253/13-к) про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою до двох активістів мітингу «За Євроінтеграцію» навпроти Будинку Кабінету Міністрів України за адресою м. Київ, вул. Грушевського 12/2.Як зазначено у Люстраційному списку Євромайдану, зазначені ухвали стосувалися Матяша О.Д. Та та Благодарного В.С.. При цьому Матяш О.Д. є інвалідом 3 групи, отримав від побоїв “Беркуту” закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку, численні забої м’яких тканин обличчя та грудей. Десять народних депутатів звернулись до судді з клопотаннями взяти на поруки, але суддя відхилила клопотання.Розгляд резонансних справ:1) За повідомленням на сайті Кореспондент.нет, суддя Бортницька постановила ухвалу про застосування до судді Господарського суду Києва Любомира Головатюка, підозрюваного в отриманні хабара в розмірі $10 тис доларів, запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою із можливістю внесення застави у розмірі 293 тис грн.2) Згідно з даними Єдиного державного реєстру судових рішень, суддя Бортницька 19 січня 2018 року постановила ухвалу про арешт рахунків офшорних компаній, на які, за даними слідства, надходили кошти від закупівлі так званих «вишок Бойка». За інформацією сайту “Судовий репортер”, у 2011 році ДАТ «Чорноморнафтогаз» придбав дві морські бурові установки на суму $800 млн при реальній їх вартості $389 млн. Постачальниками стали офшорні компанії «Highway Investment Processing LLP» і «RIGAS KUGU BUVETAVA». За даними слідства, ці кампанії пов’язують з сім’єю Кацуб, які мають тісні стосунки з екс-регіоналом та нинішнім головою парламентської фракції “Опозиційний блок” Юрієм Бойком. Свого часу, займаючи посаду міністра енергетики, пан Бойко посприяв у придбанні названих бурових установок, чим було завдано збитків ДАТ «Чорноморнафтогазу» на суму понад $400 млн.

MIXADVERT