Не жіноча то робота з багна тягнути бегемота

  Не жіноча то робота з багна тягнути бегемота, але в новоукраїнській міській лікарні це не враховують зовсім. Мабуть, саме тому за відсутності обіцяного кисневого обладнання, медсестрам доводиться тягати м балони з кіснем вагою більшою за  їх  власний.

 В медичні галузі не вистачає достатніх коштів на заробітну плату медпрацівникам. Лікарня, що раніше центральною районною стала міською,  але міська ОТГ на чолі паном Корінним, на жаль, не може дати їй ради. В той же  час куди йдуть гроші? Сесія не збільшує фонд заробітної плати чи додає їх на купівлю медикаментів, а виділяє їх на придбання та встановлення камер відео спостереження за вугіллям. А ще шість мільйонів  витратили на томограф, що був у вжитку з гарантію лише на півроку. То вийшло, що гроші пішли на вітер, і томограф практично не запрацював.

  Від голови ОТГ, хворого на PR-акції та «пуск спортивних та дитячих майданчиків», чуються заклики до сусідніх ОТГ давати гроші на міську лікарню, бо іноді медичні послуги надаються членам інших громад. Але хворі за те платять самі! Все якось недофінасовується, якось владою робиться не дуже  по-господарськи. Гроші  в громаді йдуть на згадані другорядні речі, а ще виділяються мільйонами на світловий фонтан неодноразово. А його все немає, а люди , як і раніше хворіють. Мільйони на фонтан під час пандемії – це виглядає круто, але зовсім недоречно.

  Але стосовно медицини у своїх майже щотижневих «звітиках» пан Корінний дещо пише. Наприклад  про сесію, що була на початку листопада можна прочитати скупі слова, як чоловіча сльоза: «Депутати затвердили звіт про виконання фінансового плану КНП “Новоукраїнська міська лікарня” за 9 місяців 2021 року, про кількість людей, яких обслуговує медичний заклад, штатну чисельність персоналу, суму доходів та витрат лікарні також внесли зміни до фінансового плану за 9 місяців 2021 року.»

Загально написано, і ні про що.  В соціальній  мережі Фесйбук  люди  знову і знову турбуються і запитують про розрекламований і дуже потрібний томограф, про який керівник ОТГ настирно мовчить і не згадує. А що можна написати практично про непрацюючий металобрухт ціною в шість мільйонів, коли як тій кумі лише фонтан на умі? Невже жодні очі не бачили що  купували?

 Влучно і об’єктивно  про це пише і місцева преса – «ЛІКАРНЯ В ОЧІКУВАННІ «РАЙДУЖНИХ ПЕРСПЕКТИВ» ТУТ ЗНОВУ «ШТОРМИТЬ». В цих матеріалах розкривається детальніше проблеми медицини, яка просто волає про допомогу після різних невдалих реформ. Але  те що «штормить» лікарню яка стала міською підмічено влучно!

Декларації та гарні слова про турботу замість коштів медичній галузі не допомагають. То ж, не дай  Бог, захворіти і самому голові ОТГ пану Корінному… Лікуватись він поїде, мабуть, до обласного центру. Та й  по його кишені це, здається. А простим членам громади та лікарям і всьому медперсоналу як?

 Максим Буцалюк

MIXADVERT