Новоукраїнка: В мережі знову депутат відкриває очі членам громади

Лікнеп в мережі, що стосується Новоукраїнської ОТГ. Межканці громади обурюються через здороження тарифу за проїзд у міському транспорті. Як завжди на сторожі інтересів громади депутат райради Олег Гречан.

Про проблеми, що виникають та ті, що не вирішені депутат пише: «Читаючи таке обурення людей на підвищення проїзду, не зміг це прокоментувати, і пояснити свою точку зору, і де суть. А суть, правда полягає в наступному… Правда в тому, що мер Корінний, руками депутатів, виділяє кошти на дотації автобусу із ЖКП(зі слів депутатів), а перевізника виставляє що, “он він який поганий”- а де ж тут рівні умови конкуренції  тощо? Чому це робить Корінний?  Та всього лиш тому що Ревенко Ігор(перевізник), меру в опозиції… От і виглядить Саша Корінний чудовий, заботливий мер… а те що кошти на дотацію беруться із місцевого бюджету(для підтримки вартості проїзду “міського”автобуса ), чомусь замовчує… Значить не рентабельне перевезення. Але Сашку Корінному піар перш за все, не може він це людям сказати, потрібно самому красиво вийти із даної ситуації, при тому натякнути що “хтось” винен…  Оце і вся політика управління нашим містом від мера нашого Сашка Корінного! Піар, піар  та піар!!!  “Я красава” – і хтось завжди винен в будь яких негараздах. Це на фоні, як у нас “мініпроекти” проводяться (якось так вийшло що без будь яких полетів поставили біля газової заправки “качельки”,після того як на виконання соц.економу, де допустимо в Звірівці вже три роки як не виконується освітлення, а на міні проекти,  де Саша Корінний голова комісії є…

І останнє, дякую за розуміння все більшої кількості депутатів місцевих рад, щодо “прозріння “що відбувається в нашому місті. На останній сесії міськради, це вже були і депутати від Голосу (Кідалов Ігор, Міркунова Оля), і депутат від ОПЗЖ(Степанов)… ну і звісно вся команда” Зе”, Ревенко Ігор, Гончаренко Сергій. Як писав один із колишніх керманичів району  – Нам тут жити… Долучайтесь колеги – нам тут жити. І мабуть буду торопливим, але мені здається що пора вже починати говорити про недовіру міському голові Новоукраїнки Корінному О.О., тим паче що ми не чуємо ніяких відповідей, чому так “дивно”  здорожчав, а підрядник не змінився, про плитку по 1000 гривень за квадратний метр,  про кримінальну справу,  що в суді стосовно “завищення ” чомусь робіт по ремонту тільки трьох доріг міста на понад 300 тисяч гривень…  Ганьба  друзі, колеги. Разом ми сила.»

А сила не до кінця прозріла та згуртувала… А на часі, бо для прозріння вже пішов дванадцятий рік! Звіти керманича громади і мережі на власній сторінці формальні детальні та окозамилювальні.  З’явилися і «гарні»  світлинки, де качельки-карусельки, грамоти, обнімашки, подяки мерові від  «постійного контингенту чимось зацікавленим прихильників». Немає совкових звітів про «виконання планів» виробників, яких немає. А «статистика» дивна і убога, і стосується вакцинації, мізерних грошенят на допомоги деяким нечисельним членам громади, бо не все ж розкладати по кишеням соратникам та своїм…

Тихо якось стало після від’їзду з міста колишніх керівників РДА Максюти та Пастушенка, а в цій тиші Корінний душевно відпочиває на різних засіданнях , конференціях та форумах, всіх повчає як треба жити. А чому б ні? Для цього в нагоді два вчительських дипломи.  До речі, один з них отриманий під час керівництва Новоукраїнкою…  І що то за дивне навчання мера,заочника- вчителя фізкультури… Невже нормативи бігав та стрибав в свої роки і при такій посаді? Чи була просто за все комусь сплачена такса?

Максим Буцалюк

Новоукраїнка: В мережі знову депутат відкриває очі членам громади

MIXADVERT

ютос