ВІРА, НАДІЯ ТА ЛЮБОВ ЗАВІТАЛА ДО МЕЛІТОПОЛЯ

З 22 по 25 вересня 2021 року у місті Мелітополь в рамках проекту «Ми – українські» відбувся всеукраїнський молодіжний фестиваль національних культур «Віра. Надія. Любов», що був реалізований Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Соціальний вектор» за підтримки Міністерства молоді та спорту України.

Головна мета фестивалю є підвищення рівня громадянських компетентностей молоді через адаптацію і соціалізацію молоді в українському суспільному просторі, поширення толерантності і солідарності, запобігання стереотипам, протидії мові ненависті та дискримінації за будь-якими ознаками, утвердження принципів плюралізму, залучення молоді, зокрема, національних меншин до активного громадського життя.

В цей день понад 200 дітей та молодих осіб вийшли на сцену й ще раз показали яка у нас талановита молодь. Цей проект особливий ще й тим, що в ньому приймали діти та молодь з числа переселенців з прифронтових районів.

Фестиваль дав можливість позитивно та ефективно вплинути на процес формування громадянської позиції у молоді шляхом забезпечення гармонійного співіснування осіб різних національностей, що проживають на території України, а також посилення взаємозв’язку звичаїв, традицій і обрядів національних меншин з культурою української нації та їх взаємозбагачення. Участь учасників з різних регіонів України, що представляли інші народності та національності, що мешкають в Україні, а також широка популяризація проекту у ЗМІ сприяла створенню іміджу України як європейської країни з високим рівнем культури.

Під час фестивалю серед його учасників та гостей вирував дух дружби й шаленої підтримки – наче під одним дахом зібралась велика дружна родина.

 

 

MIXADVERT