Новоукраїнка: переформатування влади?

  Вже майже два місяці, повільно «спливла в нові крісла» з райцентру Новоукраїнка  районна влада державного крила. Слідом за Андрієм Максютою з райцентру поїхав і голова РДА Віталій Пастушенко. Ніби збулося пророцтво їх  недоброзичливців –  « вони поїдуть, а нам тут жити» ( в бур’янах і смітті).  Обидва керівники РДА  фактично підвищилися. Полегшено видихнув напружене повітря з легенів голова міського ОТГ  Олександр Корінний, якому при попередніх керівниках жилося сутужно. Але  порушені  проти нього кримінальні провадження на нього нікуди не зникли…

Дуже показовою  була поведінка голови ОТГ Олександра Корінного  при відвідуванні міської лікарні в.о. Головою РДА Дубченком. Голова  ОТГ там був просто відсутнім… Проблеми пролітають мимо… А тим часом придбаний приблизно за мільйон томограф б/у досі непідключений, і гарантійний термін його експлуатації закінчено! Чи гроші на вітер, чи ще щось. Про це голова ОТГ не пише в соцмережах і не переймається, бо це мабуть погана тема для його демагогії.

 

При нових керівниках району панові Корінному поки що комфортно: і побалакать про пусте у поховатися в закутках від проблем. Буряни скоро будуть до весни не актуальні, від сміття обложився папірцями рішень ( і все), до суду за скоєне поки не викликають. А тим часом поросла бур’янами канава під назвою «сквер на Соборній» здорожчала на пару мільйонів. Фонтани не то що не працють, а їх просто ще немає… Але яка при цьому економія води! Для Новоукраїнки,  де її завжди дефіцит це неабиякий прогрес!

Час покаже, що дала зміна влади в районі місту. Чи залишиться райцентр в бур’янах, колдобинах та в смітниках… Одним словом занедбаним, але з музиками від фанфар про незначні здобутки в будівництві спортивних та дитячих майданчиків.

Максим Буцалюк

Новоукраїнка: переформатування влади?

MIXADVERT