Від ковіду помер шаман, який “лікував” його еліксиром який йому наснився

Шаман зі Шрі-Ланки, який рекламував еліксир, який, за його словами, захищатиме людей від Covid-19, помер від цієї хвороби, повідомила його сім’я.

Еліянта Вайт пригощав зірок спорту та провідних політиків настоянкою, яка, за його словами, йому наснилася, повідомляє BBC.

Шаман переконував, що це зілля можна вилити в річку та покласти край пандемії у Шрі-Ланці та сусідній Індії. На початку вересня 48-річний чоловік захворів на коронавірус. Його госпіталізували, але в лікарні йому стало гірше.

Настоянку Вайта публічно схвалив колишній міністр охорони здоров’я Шрі-Ланки Павіта Ванніараччі, який згодом провів два тижні в реанімації з коронавірусом.

Пан Вайт прославився в останні роки після лікування кількох індійських зірок крикету. Але його лікування відхилили лікарі.

У 2010 році легенда крикету Сачин Тендулкар публічно подякував Еліянту Вайту за те, що шаман, на його думку, вилікував його коліно. Шаман також консультував нинішнього прем’єр-міністра Махінді Раджапаксі, який висловив свої співчуття у Twitter.

“Його спадщина продовжуватиме жити, він торкався і зцілював різні недуги”, – написав пан Раджапакса. Тіло пана Вайта кремували у четвер за правилами поховання після смерті від коронавірусу. Останній місяць на Шрі-Ланці триває комендантська година через поширення варіанту Дельта.

Чиновники кажуть, що в країні від вірусу померло 12 тисяч людей, а інфіковано понад пів мільйона, але медики стверджують, що кількість жертв може бути вдвічі більшою.

«Аргумент»

MIXADVERT

ютос