Українська літературна мова виникла на основі полтавсько-київського діалекту

Черговий національний лікнеп від професора Масляка.
З боку Московії до нас надходять чимраз більші флюїди страшної ненависті до України і українців. Все це трансформується в якийсь нескінченний потік все зростаючого вже не крику, не істерії, а якогось невідомого в історії людства просто пекельного реву.
Звідки це? Чому це?
Чому в Московії, при наявності мільйона власних проблем, які необхідно щоденно вирішувати, займаються майже виключно Україною і українцями. Що це за дивовижне явище, яке, як мені здається, коріниться в московитах саме на генетичному рівні і тому не має якогось логічного суспільного вирішення і в принципі може припинитися лише зі зникненням або України, або Московії. Це треба нам чітко пам’ятати і не впадати тут в ніяки дурні сентименти. Це як ізраїльтяни і палестинці. Ця проблема стосунків близьких за походженням народів може вирішитися лише зі зникненням або Ізраїлю, або палестинських арабів і ніяким іншим чином вона вирішитися не може.
Путін і керівництво Московії придумало шлях вирішення “українського питання” в дуже простий спосіб: українців і України немає і все це частина Московії і московитів. Але таким чином ця проблема не вирішиться, так як це дві абсолюно різні країни і два різні народи. Навіть, на відміну від арабів і євреїв, за власною генетикою. Українці слов’яни, “славних прадідів великих, правнуки погані”, а московити угро-фіни зі слов’янськими і тюркськими домішками. Це незаперечний факт. Якщо, за Путіним українці і московити за часів Київської Русі говорили однією мовою, то як вони могли назвати свої міста в Україні слов’янськими словами Рівне, Житомир, Луцьк, Вінниця, Плоскирів, Київ, Чернігів, Чернівці тощо, а в Московії угро-фінськими: Москва, Тула, Рязань, Калуга, Кострома, Пенза, Вологда, Тверь тощо. Як? Очевидна ж дурниця.
Або, нібито українську мову придумали поляки, австрійці, німці тощо. Як так? Українська літературна мова виникла на основі полтавсько-київського діалекту, а не подільського, волинського, галицького, закарпатського, таврійського чи поліського. А ці українські землі (Полтавщина і Київщина) були на той час вже давно захоплені Московією. То тоді виходить, що українську мову придумали московити? Хіба не так? І нав’язали її українцям? Дурня якась. Очевидна ж.
А ось і причина звірячої ненависті московитів до українців, яка проявляється постійно і в усьому – від
Голодоморів і масових депортацій до нинішніх ексцесів. Все дуже просто. За часів Київської Русі в Україні так розмножилися княжата, що уділів їм уже тут не було. Що робити? Скрізь навколо уже були держави. Не було їх лише в болотах і лісах Московії, де жили дикі угро-фінські племена Меря, Мещора, Мурома, Мокша тощо. Ось туди і виганяли княжат психічно неврівноважених, садистів, психопатів. Їм давали дружину в декілька десятків озброєних чоловіків. В Московії вони місцевих диких угро-фінів і за людей не мали. Поголовно винищували чоловіків, а їх жінок і дочок забирали собі в гареми. Так почали формуватися нинішні московити, яким їхні матері угро-фінки з дитинства прививали страшну ненависть до українців. Тому і князь Боголюбський, у якого батько був син київського князя, а мати угро-фінка, підступно напав на Київ і спалив його, забрав собі ікону з Вишгорода. Ненависть до киян йому й привила його мати, згвалтована його батьком, який знищив всю її родину.
Все дуже просто. А нині ми маємо цілком логічний відгомін тих далеких подій. Ця, здавалося б незрозуміла ненависть московитів до українців має історико-генетичне походження і тут вже нічого не вдієш.

MIXADVERT