Новоукраїнка: “Ціна питання” плаває у різні боки, але…

А ось і прояснилась “ціна питання “стосовно парку на Соборній. Ще вчора мер Корінний “провів”тендер, який дивним чином “впав”із 12 мільйонів до 8 мільйонів, а вже через пів року “нежданно”виявляється що помилився проектант який робив проект на 12 мільйонів , на цілих 2 мільйона!
І тут ціна парку вже “раптово”виросла із 8 “виграних”на тендері, до 14 мільйонів, так званого уточнення. За моїми даними,ініціатор такого дійства виявився сам мер Корінний (так званого “аналізу”. А ще виявляється що виконавець робіт, який виграв тендер за 8 мільйонів не змінюється! А ви друзі про фантики, майданчики, цвинтарі, кладочки, тощо! Додайте до цього плитку, яка стелиться по тисячу гривень квадрат, кримінальну справу щодо ремонту доріг, освітлення по місту “дивно”один і той.
 Досить багато питань, і не на один мільйон робіт. А ви друзі про фантики, цвинтарі, тощо. Немає коли, є більш “глобальні “речі для мера Корінного! І останнє, звертаюсь до голови РДА Новоукрвїнського району – Пастушенка Віталія, як голови вертикалі президенської влади. Прошу вас Анатолійович втрутитись всима можливими заходами, щодо перевірки і проведення тендера , і дивної переоцінки проектантом ціни парку , ”дивним” що при цьому всьому “чомусь”виконавець робіт який виграв тендер за 8 мільйонів, в кінцевому результаті буде їх виконувати за 14 мільйонів! Дивним тим\, що мер ініціює сам переоцінку проекта(а якщо ще і проплачує за нашого бютжету, то це взагалі ні в що не заходить)! І з якого би бютжету це не робилось, чи то місцевого, чи державного, це все кошти платників податків. Ще довго друзі ми будемо чекати покращення благоустрою в нашому місті з таким чудо-мером Корінним!
Олег  Гречан в мережі Фейсбук

MIXADVERT