М’ясний гігант JBS виплатив російським хакерам-вимагачам $11 млн викупу

Найбільший у світі виробник м’ясної продукції, компанія JBS, яка нещодавно внаслідок хакерської атаки була змушена призупинити роботу своїх заводів, сплатила вимагачам 11 мільйонів доларів

М'ясний гігант JBS виплатив російським х…

Фото: JBS/Facebook

Про це повідомив виконавчий директор американського підрозділу компанії Андре Ногейра у інтерв’ю The Wall Street Journal, передає Depo.ua.

“Компанія JBS USA Holdings Inc. виплатила 11 мільйонів доларів викупу кіберзлочинцям, які минулого тижня тимчасово вивели з ладу заводи, що забезпечують приблизно п’яту частину постачання м’яса в країні”, – сказав він.

За словами представника компанії, виплата здійснювалась у біткоїнах та була зроблена, щоби захистити від подальших руйнувань системи виробництва та обмежити потенційний вплив на систему дистрибуції.

“Було дуже боляче платити злочинцям, але ми вчинили правильно стосовно наших клієнтів”, – зазначив Ногейра.

Нагадаємо, 1 червня північноамериканські та австралійський філії JBS SA стали жертвами хакерських атак. Через інцидент компанії довелося зупинити низку своїх підприємств у США, Канаді та Австралії.

Згодом у Федеральному бюро розслідувань США підтвердили, що за атакою на найбільшу у світ м’ясопереробну компанію JBS стояла російська група кіберзлочинців Revil (Sodinokobi).

MIXADVERT