Чому Юлія Мендель йде з посади речниці президента Володимира Зеленського

Радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк назвав три причини, через які Юлія Мендель йде з посади речниці президента Володимира Зеленського.

Про це пише kp.ua.

За словами Подоляка, перша причина – це вкрай жорсткий ритм роботи з президентом Володимиром Зеленським.

“Володимир Олександрович дуже швидкий в реакції. Він працює 24/7 без перерв. І весь час хоче по-перфекціоністські отримувати якісну роботу. У такому режимі дуже мала кількість людей може працювати постійно”, – каже Подоляк.

Другою причиною Подоляк назвав “хейтерів”, які, на його думку, демотивували Мендель.

“Це, безумовно, шалений хейт, в який потрапляла Юля. Її хейтили з будь-якого приводу, абсолютно незаслужено, як правило. Вона професіонал, вона точно розуміє суть роботи, швидко виконує завдання, ефективно комунікує з людьми в тіньовому форматі. Але вона потрапила під феєричну атаку і ботів, і ломів, і політично ангажованих суб’єктів, і якихось ревнивих журналістів. Природно, це сильно демотивує”, – сказав радник голови ОП.

Третьою причиною Подоляк назвав перехід Мендель на новий професійний рівень.

“Мені здається, що рівень Юлії переходить на сходинку вище. Вона вже повинна була б відійти від функціоналу прессекретаря і перейти у функціонал, скажімо так, людини, яка має позицію з багатьох важливих питань і висловлювати її від свого імені”, – вважає Подоляк.

На думку Подоляка, прессекретар президента повинен мати простий функціонал, повинен бути тінню президента.

“Це голос президента. Щоб не було жодних відсебеньок, ніякої політичної доцільності, ніякої власної думки”, – зауважив Подоляк.

MIXADVERT