НОВОУКРАЇНКА: НА ДОПОМОГУ МОСКОВСЬКІЙ ЦЕРКВІ

 В Новоукраїнці все гарно і складно. На сторінці міського голови пана Корінного в мережі Фейсбук читаємо наступне.
“Свято – не привід для легковажності! Бережіть себе, своїх рідних та усіх, хто поруч!
Будьте мудрими і здоровими!!!
Возможно, это изображение (один или несколько человек, люди стоят и люди сидят)
⛪Наближаються Великодні свята.
Нажаль, уже другий рік, одне з найбільших християнських свят, на яке ми збирались майже всією громадою, будемо відзначати в умовах карантину.
Для того щоб святкуючи не порушувати умов карантину, Новоукраїнським міським головою Олександром Корінним та благочинним Новоукраїнського району, настоятелем храму св. Олександра Невського протоієреєм Петром Токачем, було проведено робочу зустріч щодо розробки рекомендацій до проведення Великодніх заходів.
⛪Тож повідомляємо жителів громади – християн, прихожан храму Олександра Невського, що освячення пасок розпочнеться о 1️⃣8️⃣:0️⃣0️⃣ 1 травня і триватиме до 6️⃣:0️⃣0️⃣ 2 травня, на території подвір’я храму,проїжджій частині вулиці Соборна та прилеглих тротуарах з обох сторін вулиці. Для цього у зазначений час буде обмежено рух автотранспорту частиною вулиці від ресторану «Українка» до Райвійськкомату.
Тож просимо громадян, які мають бажання відвідати святкове Богослужіння та освятити Великодні вироби, дотримуватись дистанції (не менше 1,5 м.), не створювати скупчення людей під час служби в храмі, делегувавши одну людину від родини на придбання та встановлення свічок. Також просимо вас не відкладати відвідини храму на останній час, адже освячення пасок відбуватиметься кожні 15 хвилин, по мірі приходу вірян до місця освячення.
❗Просимо усіх громадян, які планують відвідувати храми на Великодні свята, чітко дотримуватись зазначених правил та гігієнічних вимог, встановлених на час карантину:
масковий режим
використання дезінфікуючих розчинів
↔️відповідна санітарна дистанція між громадянами та з розумінням поставитись до певних обмежень, адже їх дотримання зменшить вірогідність зараження небезпечним вірусом, а отже живими і здоровими діждатись часу, коли ми спільно, всією громадою будемо відзначати наші свята.
Благочинний Новоукраїнського району, настоятель храму св. Олександра Невського протоієрей Петро Токач закликає настоятелів усіх храмів громади та району, відповідно до карантинних вимоги, розробити рекомендації щодо відвідин храму та освячення великодніх виробів та дотримуватись відповідних обмежень.
Вітаємо із прийдешнім Великоднем, бережіть себе і своїх ближніх!”
 Гарно і складно написано, навіть потужно. От якби не ипевні обставини.  Торік на початку карантину хворих було в рази менше і лунали заклики сидіти вдома. А цього року в Новоукраїнці чомусь все навпаки. Поруч стоять заклики не  впадати в лнгковажність та йти на службу та ос вячення пасок до… московської церкви. І такі рекомендації дає нібито українська влада. Що це за політична орієнтація у міського голови Новоукраїнки? А ще й голова всеукраїнської асоціації територіальних громад!!! За такої щільної підтримки ворожої ФСБ-шної церкви в українських головах членів  Новоукраїнської ОТГ ще довго буде “ватна каша”. Що у риби починається з голови пам’ятаєте? От у Новоукраїнці теж саме…  Невже того ніхто не помічає? Чомутриває мовчанка стосовно “релігійної  орієнтації” влади і прихожан? А за вікном сьомий рік війни з Москвою. І невже тут така прихована підготовка до… капітуляції морально триває в громаді під орудою самого міського голови? Тож не дивно що влада чомусь  на гербі міста розмістила святого Павла з піднятим мечем, якого на жодній іконі не побачиш. І московським попам це подобається…
 Про карантин “забули” московські попи через жадобу до грошей і схвальний керуючий жест патрона  Кирила з Москви!!! А може не лише московські попи, а  і міський голова Новоукраїнки Олександр  Корінний теж агент ФСБ?

MIXADVERT

ютос