Якби Московія десь зникла…

Що нині балакають “злі язики”, а я їм не вірю. Мовляв, за будь-яким військовим конфліктом у світі, де вбивають людей і руйнують середовище їх існування стирчать вуха Московії.

Ото Захід вводить все нові і все болючіші санкції проти її агресивної політики відносно “пупа Землі”, за висловом одного московського царя, тобто України. Тому, нібито, завданням Московії є переведення стрілок з цього “діла” на інші події.

Класика жанру. Спочатку на азербайджано-вірменську війну, потім на таджицько-киргизьку, тепер на ізраїльсько-палестинську.

Я ж, звичайно, в це не вірю. А всередини країни, на “побєдобєсіє”, Казань і т. ін. Та не вірю я в цю очевидну брехню. Не така це країна, Московія. Ну не така, і квит. І якщо вона щось бере військовою силою, то тільки своє, наприклад. Придністров’я. Крим, ОРДЛО, Абхазію і Південну Осетію. Ще там в Казахстані багато земель треба освоїти, тобто зробити з них “Нєчєрнозєм’є”. Та й Чуйська долина в Киргизії гуляє.

Не спроста ж до Москви на парад прибув самотній керівник Таджикистану. Ох, не спроста. Я в такі дурниці, звичайно ж не вірю.

Іще балакають, що ніби з військово-морської бази Московії в сусідній з Ізраїлем Сирії щось там до Сектору Газа, надходить. І це брехня.

Але ці “злі язики” вже добалакалися до того, що якби, мовляв, суто гіпотетично, Московія десь зникла, то у світі одразу припинилися б військові конфлікти і всі дуже полюбили один одного. Ну просто почали б усі цілуватися “взасос” не зважаючи на Ковід-19 і всі його мутації. Нібито і він десь там виник на Поволжі. Але це вже зовсім фантастичні припущення. В це може повірити хіба що вже зовсім хвора “на всю голову” людина.

Ось так, приблизно.

Petro Maslyak

MIXADVERT