Київ продовжив карантин до 30 квітня. Про це повідомив на брифінгу мер Києва Віталій Кличко за підсумками засідання надзвичайної комісії КМДА.
“В нас немає іншого вибору. Інакше медики не впораються”, – заявив Віталій Кличко.
За його словами, усі попередні обмеження, які діяли, залишаються в силі.
- Залишаться закритими всі школи і дитсадки
- Увесь громадський транспорт працюватиме лише за спеціальними перепустками
- Заклади громадського харчування працюватимуть тільки на виніс чи доставку
- Продуктові ярмарки не працюватимуть
- Лишається заборона на прийом відвідувачів закладами культури та розваг, у ТРЦ
- Лишається заборона на проведення масових спортивних, культурних, розважальних заходів
“Я ще раз підкреслю, що керівники установ, підприємств та закладів мають відправити співробітників на дистанційну роботу. Або, кому можливо, надати відпустки”, – наголосив Віталій Кличко.
Минулої доби в Києві виявили ще 1457 хворих на коронавірус, 47 людей померли. 713 хворих одужали.
“У стаціонарах медзакладів столиці сьогодні лікується 4261 хворий на коронавірус. 3173 пацієнти – у важкому стані. Кисневу підтримку отримують 3728 людей. Під апаратами ШВЛ – 65 хворих. Заповненість ліжок в комунальних медзакладах сьогодні – майже 71 %”, – повідомив Віталій Кличко.

You must be logged in to post a comment.