Оксана Марченко продала Новошахтинський завод нафтопродуктів

Медведчуки отримали нафтовий бізнес у Росії під час захоплення Криму. Однак тепер подружжя, кумом яких є Путін, продало Новошахтинський завод нафтопродуктів.

Новим власником заводу став підрядник російського “Газпрому”. НПЗ знаходиться у Ростовській області Росії, який до останнього часу був оформлений на дружин Віктора Медведчука і Тараса Козака – Оксану Марченко та Наталію Лавренюк. Про це повідомляє Zaxid.net.

Зокрема, ТОВ “Петон Інвест Технолоджи” стало власником 93% статутного капіталу ТОВ “Південь Енерго”, основним активом якого є НЗНП і бенефіціаром якого була зазначена дружина Медведчука Оксана Марченко. Відповідну зміну було внесено в російський реєстр юросіб 5 квітня.

Зазначимо, що до останнього часу “Південь Енерго” знаходилося під контролем двох кіпрських офшорів: Ventolor Investments Ltd (60%) і Teteos Global Ltd (33%), частки яких тепер і перейшли “Петон”. Ще 7% “Південь Енерго” залишилося у самого НЗНП.

До речі, продукцію з Новошахтинського заводу нафтопродуктів, який знаходиться у Росії постачають у США попри санкції. Покупцем є одна з найбільшим американських нафтопереробних корпорацій ExxonMobil, реклама якої часто зустрічається під час автоперегонів.

MIXADVERT