Кропивницькі новини – на поверхні лише чотири

 

На ранок 10 березня всі новини з Кропивницького закривали від стороннього ока чотири, ніби вони головні. На жаль три з них були неприємними. Перша і найрезонансніша – вибух газу з двома постраждалими у багатоповерхівці. Друга – падіння та загибель дитини. Третя така що торкнулася більшості кропивничан – подорожчання проїзду і міському транспорті, при тому в тролейбусі удвічі. Серед приємного те, що студенти іноземці читали вірші Тараса Шевченка.

Вже далі були новини про хворих на корона вірус, крадіжки та все інше. Прикро, але в новинах переважає негатив, або часом несуттєві дрібниці. Буває пишуть і про те що писати соромно. Був такий випадок, що радісно писали про відключення вулиці до електропостачання… І це в ХХІ столітті та в обласному центрі. При цьому забули згадати, що вулиця була знеструмлена півтора року через крадіжку дротів. І напруга не завадила, бо мабуть були причетні знавці з електропостачання, або влучили в час віяльного відключення. Бувають повідомлення про перенесення огорожувальних парканів… Краще б писали про порятунок тварин і птахів, звичайно, бо благородно і по-людськи.

То ж часом здається, що і цензура  б не завадила, хоча насправді вона нікуди не поділася, бо час від часу виникають питання, що про дещо або декого треба промовчати.

MIXADVERT

ютос