ЮНІСЕФ стурбовані появою «втраченого покоління»

Через карантинні обмеження 168 мільйонів дітей у світі майже весь рік не ходили у школи. Ще близько 214 мільйонів дітей (кожна сьома дитина) пропустили більше трьох чвертей часу очного навчання.

Згідно з даними на сайті ЮНІСЕФ, в 14 країнах світу школи в основному залишалися закритими в період з березня 2020 року по лютий 2021 року. Дві третини цих країн розташовані в Латинській Америці і регіоні Карибського басейну. Там кількість школярів, які постраждали через перерване навчання, досягло майже 98 мільйонів. З цих 14 країн найдовше школи залишалися закритими в Панамі, а також Сальвадорі, Бангладеші та Болівії.

«З кожним днем діти, які не мають доступу до очного навчання в школі, відстають все більше і більше. Ми не можемо дозволити собі ані ще одного року обмежень, ані повної відсутності очного навчання для цих учнів. Необхідно докласти всіх зусиль, щоб забезпечити роботу шкіл або надати цьому питанню особливого значення в планах щодо відновлення навчального процесу», – заявила виконавчий директор ЮНІСЕФ Генрієтта Фор.

Нагадаємо, у ЮНІСЕФ стурбовані появою «втраченого покоління» через пандемію COVID-19. До кінця року у приблизно семи мільйонів дітей до п’яти років буде діагностовано ознаки виснаження

MIXADVERT