Це дуже “гідно”, коли депутат від Дрогобича голосує разом з ОПЗЖ

Шановні земляки з Дрогобиччини!
Знайте, що усією дружньою громадою ви обрали до Верховної Ради людину, яка  проголосувала за нового Табачника на посаду міністра освіти.
Шкарлет – сертифікований плагітаор. Ця випадковість на посаді міністра налаштована знищити проривні досягнення у сфері освіти з 2014 року. А зроблено було багато. На посаду міністра Шкарлета активно просували проросійські і реваншистські середовища.
Подякуйте за нового Табачника своєму “слузі” у парламенті Саламасі. Це дуже “гідно”, коли депутат від Дрогобича голосує разом з ОПЗЖ за такого міністра освіти.
Це вам відповідь на запитання: чому ми так хочемо жити у Європі, а досі існуємо в СССР. Бо совок глибоко сидить у наших головах.
Право голосу гарантоване громадянам не для приколу, а для відповідального вибору.

MIXADVERT