Французи на своїй хвилі!

Сучасний кінематограф штампує стандартні фільми, що не викликають емоцій. Але, трапляються приємні несподіванки.
Є два фільми, що вразили…
Передивився розкішний фільм “Пасажири”. Потужна філософська фантастика. Під настрій. Суть – летить гігантський космічний корабель з 5000 землян-колоністів. Летіти 120 років. Всі сплять, діє автоматика. Збій – прокидається чоловік, один. Витримав рік. Вибрав капсулу з найкрасивішою дівчинкою і теж її розбудив. Таємно. Дівча прокидається в шоці – залишок життя в коробці в далекому космосі, якийсь чужий лядько… Але, діватися нікуди. Любофф і т.д.
Аж поки робот випадково не розкрив таємницю її пробудження. Мало його не вбила… Діватися нікуди – знову любофф і.т.д. Пригоди…
Як у сімейному житті, лише ніхто не відволікає…
Жона теж подивилася, розчулилась, каже, ти б мене розбудив? Кажу. ні звичайно, для чого тобі псувати життя. Спи собі сама, лети далі. а раптом випаде шанс…
Значить вибереш молоду! – висновок жіночої логіки.
В принципі, навіть дві…
…Влучно прилетіла подушка…
Гарний фільм!
Хоча, якби я був сценаристом, спершу б розбудив баришню. Яких би мужиків вона б вибрала…

Французи на своїй хвилі! Випадково подивився фільм “В двух часах от Парижа”. Абзац! Героїня – безбашена стюардеса 33 років з донькою 15 літ. Дівча вимагає сказати, хто її батько. Мамік не знає! Бо у 16 переспала з десятком мужиків і від когось випадково залетіла.

Поїхали у її рідне містечко, почали зустрічатися з колишніми коханцями – збирали у кожного по кілька волосин для ДНК-тесту.
Стюардеса знову з ними переспала. Тест показав, що батько – скромний фермер-трахторист і досі у ту стерву закоханий. Доньці він відразу сподобався і вона здиміла у нову родину.
А стюардеса знову завагітніла, знову невідомо від кого…
В фіналі варто було дати рекламу контрацептивів…
В коментах жінки написали, що чоловікам цей фільм дивитися не варто…
Віктор Тригуб

MIXADVERT

ютос